Muži a vzťahy

Nám ženám sa často stáva, že nejako nevieme pochopiť mužov. Samozrejme to platí aj naopak a je to celkom prirodzené. Sme rozdielny a tak sa stane, že sa občas nepochopíme. Muži berú inak aj vzťahy a tak sa stane, že rozchody sú spôsobené práve nepochopením sa. Mali by sme preto chápať aspoň trochu mužskú logiku a tak predísť konfliktom vo vzťahoch. Tak teda poďme na to a postupne si prejdime niektoré mužské vlastnosti a správanie vo vzťahu.
V prvom rade jedna najdôležitejšia vec na úvod.milování.jpg To čo im nepoviete na to sami neprídu! Niekedy si ani len nevšimnú, že sme urazené alebo sa niečo deje. Takže ak sa niečo stane nečakajte na to kedy na to prídu sami. Povedzte im to! Nie sú jasnovidci a nevedia, čo sa vám práve odohráva vo vašej hlave. Ak nedokážete prijať človeka takého aký je, tak s ním nebuďte. Nemá to význam, pretože nikdy nikoho nezmeníte. Nemá ani zmysel neustále sa urážať a hádať, to je veľmi vyčerpávajúce pre váš vzťah.
To, že vám cez deň nepíšu každú jednu minútu ešte neznamená, že na vás nemyslia. Jednoducho pracujú alebo robia to čo majú v ten deň naplánované. Myslia na vás ale pre nich je oveľa dôležitejšie byť s vami reálne a nie si písať. Môžete povedať, že sa vám nevenujú ak sa stretávate veľmi málo. Pre nich je sex vyjadrením lásky. Nemyslite si preto, že vás berú len ako sexuálny objekt, no u nich je to prirodzené. Je to tak dané prírodou a my s tým nič nespravíme.zamilovaný pár.png
Často vás provokujú a robia vám zle, to znamená, že vás má naozaj rád! Je to pre nich ako vyjadrenie lásky. Muži veľmi nie sú na romantické vyznania, hlavne nie po týždni vzťahu. Užívajte si jeho prítomnosť a príliš si to nekomplikujte. Nenechajte zájsť svoju myseľ príliš ďaleko. My ženy to vieme veľmi pokaziť svojím myslením. Síce vám robí napriek, no zastane sa vás vo chvíľach kedy to budete potrebovať.