Využívajte plastové nádoby na odpad viacúčelovo

Viacúčelovosť je kľúčové slovo pre plastové nádoby na odpad od spoločnosti Pkgroup.sk. Niektorí z vás ich môžu vnímať ako celkom obyčajné popolnice na plasty, papier, sklo, kov, komunál alebo BIO odpad, ale tieto malé kontajnery sa priamo pre ďalšie využitie ponúkajú svojim tvarom, materiálom, farbou i samotnou praktickosťou.

Piesok, škvara, popol, soľ, štrk – to všetko sú posypové materiály pre zimné obdobie, kedy napadne na váš chodník vrstva snehu a vy potrebujete zaistiť, aby po chodníku nikto nešmykol a nezlomil si nohu, načo by vás potom popoťahoval na súd. Plastové nádoby na odpad Pkgroup.sk sa vyrábajú v niekoľkých základných farbách a môžete tým pádom aj na prvý pohľad rozlíšiť, čo sa nachádza v červenom kontajneri, a čo v žltom.

nádoby na odpad

Darujte deťom na Vianoce zvieratko – ak vaše ratolesti túžia po nejakom zvieratku, môžete im darovať napríklad škrečky. Budete na to potrebovať patrične veľké sklenené akvárium, ktoré vysypete hoblinami a na ne potom umiestnite drevené domčeky, preliezky, kolotoč, napájačku a misku na krmivo. Objednajte si veľké vrece hoblín a nasypte ich do plastovej popolnice, ktorá bude hobliny chrániť pred vodou a vlhkosťou.

plastové popolnice

Náhradná náplň do sedacích vakov – máte doma sedacie vaky a využívate ich ako posedenie na terase pri bazéne a v detskej izbe? Ideálne sú v tomto prípade vaky s nylonovým poťahom, vyplnené polystyrénovými guličkami EPS. Môžete mať doma aj náhradnú výplň pre prípad, že sa vám vak po určitej dobe vplyvom záťaže zľahne a bude treba potom guličky vymeniť. Aj na tieto účely bude plastová popolnica vhodná, môžete tentoraz použiť zelenú farbu kontajnera, pokiaľ už máte v žltom posypovú soľ či močovinu a v červenom posypový piesok.

Iste by ste sami objavili ďalšie možnosti využitia plastových nádob na odpad, uviedli sme tu iba niektoré príklady ukladania sypkých materiálov.