Krtkovanie Pezinok

Krtkovanie kanalizácií je proces, kedy sa čistia odpadové kanály a rúry, odpadové odkvapy na strechách a ďalšie priestory pomocou prístrojov s veľmi silným stupňom tlaku. Okrem toho sa za pomoci krtkovania dokážu odhaliť aj prípadné škody, či narušenie takýchto odpadových kanálov. Prístroje špecializujúce sa na čistenie kanalizácií a vykonávanie procesu krtkovia fungujú takým spôsobom, že prostredníctvom svojho veľkého a silného tlaku dokážu vytlačiť všetok odpad z kanalizačnej rúry a pomôcť tak vedia aj s upchatými odtokmi. Pracovníci, ktorí vykonávajú krtkovanie vedia poskytnúť pomoc aj s preplnenou žumpou, šachtou alebo inými inštalatérskymi prácami.

odpadové rúry

Krtkovanie je jeden z najviac efektívnych spôsobov, ako sa dá kanalizácia vyčistiť s minimálnym ohrozením vzniku škody. Počas čistenia sa používa špeciálna pumpa na vodu (čerpadlo), ktoré vyvíja značný tlak, spolu s motorom na benzín a siahodlhou hadicou s veľkým náporom tlaku, končiacou tryskou na čistenie. Vďaka veľkosti, dĺžke a sile tlaku hadice sa dá bez problémov dostať aj do vzdialenejších oblastí.

strešný odkva

Ak žijete v okrese Pezinok alebo jeho bezprostrednom okolí, krtkovanie Pezinok je vašou jednoznačnou voľbou. Presvedčiť vás môžu benefity, ktoré služba krtkovania ponúka, a to napríklad expresné spojazdnenie prechodu rúry, nízka hrozba vzniku poškodenia, veľká intenzita čistenia a dlhšia výdrž, čo sa veku kanalizačných rúr týka. V prípade, že vás trápia usadené vrstvy nečistôt a odpadu, využiť môžete službu elektromechanického vyčistenia, kde vám pomocou elektrického motora s oceľovými závitnicami dokážu odstrániť usadeniny odpadu aj v tých najmenších priestoroch. Keď nemáte žiadny problém s potrubím alebo kanalizáciou, nenechávajte osud na náhodu a využite služby preventívneho sledovania, vďaka čomu môžete zistiť škody, ktoré zatiaľ nespôsobujú problémy, avšak v budúcnosti by mohli a preto by ste mali pravidelne vykonávať kontrolu.