Využívate cashback?

Peniaze hýbu dnešným svetom a mať dostatok financií je snom každého z nás. Väčšina Slovákov pracuje 8 hodín denne, aby si dokázala zarobiť aspoň na základné veci. Preto každého poteší nejaká korunka naviac. Na portáloch s voľnými pracovnými ponukami je veľké množstvo brigád. Tie sú však kvôli dochádzaniu vhodné skôr pre študentov. Dnes ľudia hľadajú skôr pasívny zárobok, ktorý by vedeli realizovať aj cez internet. Málo ľudí však vie o internetových portáloch, ktoré garantujú vrátenie peňazí z každého online nákupu, takzvaný cashback.

moje peniaze

Jedným z najviac používaných je Tipli, kde po registrácii nájdete veľké množstvo e-shopov s uvedenými percentami, ktoré vám z hodnoty nákupu vrátia naspäť. Výhodou sú aj zľavové kupóny, ktoré viete využiť už priamo pri nákupe. Na Tipli nájdete množstvo slovenských e-shopov od malých podnikateľov po veľkých gigantov ako Hej.sk. Prekvapia vás aj zahraničné stránky. Aktívnym poskytovateľ zliav a cashbacku je obľúbený Aliexpress. Obchod, z ktorého idete nakupovať si vyhľadáte priamo na stránke, kde vám ponúkne možnosť prekliknúť sa cez odkaz alebo si stiahnete aplikáciu, ktorá vás pri otvorení e-shopu upozorní na lište, že obchod je zaradený na Tipli a máte možnosť vrátenia peňazí.

Logo_tipli

Ušetrené peniaze sa vám ukladajú v peňaženke priamo na Tipli. Krátko po platbe máte cashback v čakajúcich odmenách a po potvrdení predávajúceho máte možnosť odmenu vyplatiť na účet. Výška odmien závisí od množstva vašich nákupov. Tipli ponúka aj bonus pri registrácii, ktorý dostanete automaticky v podobe 3 Eur a bonus pri odporúčaní priateľom, čo predstavuje 5 Eur za každého nového zákazníka, ktorého privediete. Preto pokiaľ často nakupujete na internete, viete takýmto spôsobom ušetriť desiatky až stovky Eur. Podobnou stránkou, ktorá pracuje na rovnakom princípe je Plnapenazenka.sk.