Fotoobraz ako najlepší darček?

S výberom darčeka je to niekedy zložité. Na prvý pohľad pomerne jednoduchá a dokonca príjemná záležitosť, čím viac sa ale nad tým zamýšľame a chceme vybrať to najlepšie, tým viac začneme stresovať, že nakoniec kúpime nejakú drahú a zbytočnú hlúposť. A pritom nám ide len o to, aby kúpený darček obdarovaného aspoň trochu potešil. Úprimne potešil, nie nútene.

Ak teda chceme obdarovať napríklad rodičov, partnera/ku alebo najlepšieho kamaráta, darček by mal byť osobitejší, mal by s konkrétnou osobou nejako súvisieť, mali by sme ním dať najavo, že tohto človeka dobre poznáme a úprimne sa o neho zaujímame, tiež o jeho potreby a záujmy. Nemusí ísť o drahý dar, ale skôr výstižný. A verte tomu alebo nie, tým zásahom do cieľa môže byť aj vhodná fotografia alebo fotoobraz. Logicky snímka, na ktorej sa táto osoba nachádza, najlepšie aj s vami a bude mu pripomínať nejaký krásny moment. Teda napríklad nejaké pekné miesto alebo udalosť, kde v daný moment (ideálne spolu s vami) bol.

zamilovaný pár

  • V rámci možností je to finančne skutočne nenáročné riešenie a pritom tak výstižné!

Čože? A to mu máme ako fotku poslať cez Messenger alebo mailom? V dnešnej dobe sú už totiž takéto snímky digitálne.

Nie, nejaká snímka poslaná v správe, to by samozrejme nebol extra darček. Oveľa krajšie by to ale vyzeralo, ak by ste využili online vyvolanie fotiek a z vašej digitálnej fotky by ste si nechali vyrobiť napríklad fotoobraz. A darovali danej osobe ten.

kamaráti, golf

  • Hneď by to vyzeralo lepšie a navyše pôjde o formát, ktorý môže využiť ako dekoračný doplnok a ozdobiť ním svoje bývanie.A tento fotoobraz bude mať stále na očiach.

Len tak ho omylom nevymaže, ako by sa mohlo stať v prípade digitálnej manipulácie. Pôjde o darček od srdca a zvečnenú pamiatku. A pritom je to lacnejšie, než napríklad nejaká elektronika či oblečenie, kde je aj otázne, či by ste vybrali správne.