Zastavte tvorbu vrások už hneď na začiatku

Pohľad do zrkadla môže nejednu ženu vydesiť, hlavne ak sa na jej tvári už zračia prvé vrásky. Je to prirodzený proces starnutia pleti, no súčasná kozmetika je na vysokej úrovni a prináša nám rozličné prípravky na spomalenie jej starnutia. Krémy, séra, oleje či rôzne druhy kyselín na vypnutie a vyhladenie vrások.

maska

Výživná maska pleť rozžiari

Panika pri zistení, že na tvári sa vám objavili vrásky alebo že rapídne rýchlo pribúdajú, nie je nutná. Celkom ich z tváre iba nanášaním krémov nedostanete, ale ich hĺbka a množstvo sa dá výraznejšie zredukovať. Kvalitné sérum proti vráskam kozmetické prípravky sú dostupné pre každú ženu, trh ich ponúka v neprebernom množstve či už vo forme krémov, olejov či sér, ktoré sú plné výživných látok so zameraním na elimináciu tvorby vrások. Pleť zároveň hydratujú a regenerujú, čo má za následok zdravšiu, pružnejšie a pevnejšiu pleť s mladším výzorom.

Viditeľnejšie vrásky sa na tvári môžu objaviť už po dvadsiatom roku života, odvtedy by sme mali dbať na pravidelné ošetrovanie a správnu starostlivosť o pleť a dopĺňať to zdravou životosprávou, odbúrať fajčenie, nadmerné slnenie a tiež návštevy solária. To je základný predpoklad toho, aby sme dosiahli zdravý tón pleti, pružnosť a pevnosť s mladistvým výzorom. K tomu vám skvelo môžu dopomôcť aj kvalitné kozmetické produkty, napríklad sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou a zlatom.

cream-1327847_960_720

Nevyhnutnosťou je krém na tvár

Spomínané sérum má revolučné zloženie v kombinácii zlatého prášku, prírodného oleja, kyseliny hyalurónovej a minerálov z mŕtveho mora, čo spolu vytvára skvelý a jedinečný produkt pre posilnenie pokožky s cieľom udržať v nej čo najviac vlhkosti, pôsobiť na stimuláciu prirodzenej regenerácie buniek, zvyšovanie flexibility, napnutia pokožky, tonizovania, vyhladzovania vrások a samotného spomalenia starnutia pleti. Liftingový efekt je okamžite viditeľný. Sérum obsahuje aj antioxidanty a iné účinné látky na elimináciu pigmentových škvŕn, zároveň je plný kolagénu, ktorý má na svedomí objem buniek a ich ochranu, ochraňuje pokožku pred voľnými radikálmi, čistí ju a posilňuje aj jej regeneračné schopnosti.