Čo na nechty?

My ženy máme stále problém s tým, čo si dať na svoje nechty. Nevieme akú farbu, vzor, či aký tvar nechtov zvoliť. Poďme si teda povedať aké všetky možnosti máme. V prvom rade je to klasická jednoduchá manikúra. Nechty vyčistíme a opilníkujeme. Poprípade nanesieme priesvitný lak. Tak dosiahneme prirodzený a jednoduchý vzhľad. Môžeme zvoliť aj jemne priesvitný ružový lak a tak docieliť francúzsku manikúru.

manikúra

Potom máte možnosť si nechty nalakovať nejakou jemnou alebo výraznou, pastelovou či inou farbou. Máte na výber rôzne odtiene od matných až po lesklé, či s trblietkami. Taktiež sú na výber aj gélové laky, ktoré by mali vydržať dlhšie ako tie obyčajné. Je len na vás čo si zvolíte. Ak chcete je tu možnosť aj nálepiek na nechty. No to sa už dlhšiu dobu nenosí.

Ako väčšina z nás vie alebo dokonca vyskúšala v poslednej dobe sú najobľúbenejšie gélové nechty. Vydržia vám tri až štyri týždne, nezničia sa, nepoškriabu jednoducho vydržia toho veľa. Ak teda často niečo umývate, upratujete alebo robíte čokoľvek iné gél to zvládne a nezničí sa. Samozrejme voľba dĺžky je len na vás.

Aké sú ešte iné možnosti? Experimentovať môžete donekonečna. Môžete si na nechty kresliť, či skúšať rôzne techniky. Na internete nájdete množstvo inšpirácii, takže určite to zvládnete. Môžete si pozrieť videá alebo obrázky je to len na vás. Každopádne upravené nechty sú základom. Upúta to pozornosť a vyzerá to veľmi dobre.

nehty

Menej vhodnými sú veľmi výrazne a extravagantné nechty, ktoré môžu pôsobiť vulgárne až nevhodne. Na chladné dni sa hodia zemité odtiene, naopak na leto pokojne zvoľte aj neónové farby ako je zelená, žltá či oranžová. Fantázii sa medze nekladú a je len na vás čo si vyberiete vy. Tak čo pomohlo vám to? Tak šup, čím skôr nalakovať a upraviť si nechty! Je to predsa základ ženskej krásy. V dnešnom svete teda určite.