VYPADÁVAJÚ VÁM VLASY?

Vlasy sú korunou krásy. Keď sa dievča chystá na nejakú významnú udalosť, dá sa pekne očesať, aby vynikla. Keď ju opustí frajer alebo jej ublíži, pocíti, že by chcela zmenu. Práve vtedy si zvyknú ženy zafarbiť vlasy alebo zmeniť strih. Vlasy totiž vyjadrujú celkové naše správanie, ale aj čosi navyše. To čo by ste asi nepredpokladali. Je to prekvapivé, ale je to skutočne tak!

dívla

NAŠE STRAVOVANIE
Vlasy sú odrazom toho ako sa staráme celkovo o svoje telo. Môžeme používať všelijaké balzamy, masky, špeciálne šampóny a ktovie čo ešte, ale pokiaľ vlasy nevyživujeme zvnútra, bude nám to všetko na nič. Vlasy totiž potrebujú určité vitamíny. Tie im najlepšie dodáme z rozmanitej, pestrej a vyváženej stravy.

VITAMÍNY SÚ ZÁKLAD.Najlepšie na výživu vlasov urobíte, keď si za deň hodíte do úst zopár hocijakých orechov. Vlašských orechov, kešu, para, mandlí alebo proste hocijakých iných. Nič tým nepokazíte a ešte si pomôžete.
 
 
Hoci je paradoxom, ale vlasy si skoro každý všimne ako prvé. Sú odumreté – mŕtve časti nášho tela a napriek tomu sa im venuje toľká pozornosť. Je to veľký paradox. Toľká pozornosť sa im venuje už dlhé stáročia a v momentálnej dobe je najväčší trend nechávať si ich narásť.

modelka

Okrem toho, že sa nám môžu lámať, nám môžu aj vypadávať. Vypadávať môžu aj z dôsledkov hormonálnych zmien v našom organizme. Prípadne nejakých chorôb, čo ale určite nebude váš prípad. Aspoň tak vám to želám :).Aby vám vlasy ostali aj naďalej korunou krásy a vy ste sa s nimi mohli pýšiť ešte dlhé roky. Ja sama obdivujem krásne dlhočizné vlasy, ktoré sú úhľadné, nedolámané, vyživené a lesklé. A nie preto, že majú špeciálnu starostlivosť šampónov a podobných vecí, ale preto, že vlasy vyživujú ich majiteľka zvnútra. Nezabudnite na to pri najbližšej príležitosti, keď si pôjdete dať niečo pod zub. Nech je to niečo výživné. Nielen pre vašu postavu, ale aj pre vašu korunu krásy – VLASY.