Víno s etiketou s námetom svadby nesmie na svadobnom stole chýbať

Pripiť si na zdravie a ďalšie životné úspechy je možné rozličnými nápojmi, k tým tradičným patrí víno, ktoré nesmie chýbať na žiadnej spoločenskej oslave. Milovníkov vína je totiž veľa a pohár dobrého červeného či bieleho je ako medecína, hovorí sa, že je to nápoj bohov. Pije sa lepšie ako tvrdý alkohol lepšie chutí.

vino

Svadobná hostina sa tiež nezaobíde bez vína, fľaše tohto nápoja zdobia svadobný stôl a mladomanželia ich na záver hostiny rozdávajú aj ako „výslužky“. Etikety na týchto fľašiach sa však od bežných líšia vinetami, na ktorých je námet v duchu udalosti, pri svadbách to môže byť napríklad manželský sľub, zaujímavý alebo vtipný text, vytvorené nálepky na fľaše karikatúry z fotografií mladomanželov a podobne. Etikety na vínové fľaše sa tlačia na kvalitnú samolepiacu fóliu alebo samolepiaci papier, pričom obidva materiály sú odolné, no fólia je navyše aj odolná proti vode, takže sa viac hodí na fľaše, ktoré máme v pláne dlhšie skladovať v chladných a vlhkých miestnostiach alebo priamo vo fľašiach s vodou. Papier je zasa vhodnejší na jednorazové použitie, no aj jeho aplikácia je ľahká, pretože má zadnú stranu predrezanú, aby sa jednoduchšie aplikoval na fľašu. Fólia je zasa flexibilnejšie, pretože kým nezaschne, tak ju ešte môžeme premiestniť na správne miesto posúvaním po podklade.

etiketa

Grafické štúdiá sa venujú návrhom na vinety s témou svadby a vypracujú ich pre každého záujemcu, ich nápady môžu byť vtipné, klasické, romantické, so zaujímavými grafickými vzormi, fotografiami či rozličnými úpravami. Každý svoj návrh s vami prekonzultujú a až potom ich pošlú na tlač. Texty je možné napísať aj v iných jazykoch ako v Slovenčine, pritom vlastným nápadom sa medze nekladú, práve naopak, ak si etikety navrhnete sami, budete mať záruku, že pôjde o originál. Grafici vinety upravia a dajú do tlače, kde ich nasekajú na potrebný rozmer, text, písmo či farby si vyberiete vy, výsledný tvar bude v rozmeroch 8x11cm, ale na požiadanie vám vyrobia aj mini nálepky na mini fľaštičky v tvare obdĺžnika či vyrezané do špeciálnych tvarov.