Regiojet – rýchle a pohodlné cestovanie

Využitím služieb Regiojet vás pri cestovaní čaká pohodlný komfort a navyše rýchla, spoľahlivá, no pritom tichá jazda. Pod pojmom komfort si okrem tichej a rýchlej jazdy predstavíme i vybavenie a služby poskytované v interiéri vlaku či autobusu s označením Regiojet. V interiéri nás čaká multimediálna obrazovka, ktorú môžeme sledovať z nastaviteľného kresla a so spustenou klimatizáciou.
Vlaky a autobusy Regiojet poskytujú vnútroštátny, ale i medzinárodný odvoz.

vlak

•         Regiojet vlaky
Zabezpečujú kvalitnú a čistú cestu, ich najčastejšia trasa býva na trati Praha – Ostrava – Žilina – Košice /alebo opačne/, od roku 2016 aj Praha – Brno- Bratislava /alebo opačne/. V kupé vás čaká luxus, obsluha stevardov a noviny či časopis zdarma.

•         Regiojet autobusy
Nám poskytujú odvoz od roku 2005, najdôležitejšia trasa vedie z Bratislavy do Viedne a kletisku Schwechat. Okrem tejto trasy sa však oplatí cestovať do všetkých miest v Českej  Republike, ale aj do iných štátov Europy. Cesta do miest ČR však výjde relatívne lacno. Môžete využiť aj nadštandartné služby spojené s pripojením wi-fi a televíznou obrazovkou s aplikáciou na sledovanie filmov, hrať videohry, počúvať hudbu, cestu vám určite spríjmení i teplý nápoj či denná tlač.
V oboch prípadoch vidíme, že ide o sympatické služby, vďaka ktorým sa cestou nudiť nebudeme, navyše nás čaká príjemný relax. Áno, cesta verejnou dopravou môže byť príjemná. Služby Regiojet sú ale pokročilé i v tom, že ak autobus či vlak určitú dobu mešká, máte nárok na zľavu cestovného.

autobus

To však nie je jediná možnosť, pri ktorej si môžete zľavu uplatniť.
20 – 50 % zľava čaká na osoby mladšie než 26 rokov, ktoré sa preukážu študentským preukazom.  Nevraviac o tom, že deti do 6 rokov majú cestovný lístok zdarma. Pri objednaní lístka online sa môžete odviesť napríklad autobusom z Bratislavy do Viedne len za 1 euro.