Postele pre kvalitný spánok si vyberajte dôsledne

Pri zariaďovaní domácnosti musíme urobiť viacero rozhodnutí, ktoré súvisia s výberom zariadenia a vybavenia bytu. Do izieb potrebujeme nábytok a medzi nimi je dosť podstatná posteľ, na ktorú si budeme líhať každý večer. Je preto vhodné venovať jej výberu viac času a nakúpiť tak, aby sme s tovarom boli spokojní ešte zopár rokov.

cozy-bright-bedroom-rustic-style-bed-with-bright-yellow-linens_129447-137

Nábytok patrí k základnej výbave domácnosti, slúži na sedenie, ako úložné priestory alebo na prácu či na spánok, a práve posteliam by sme mali venovať pozornosť. Od kvalitného spánku totiž závisí aj náš zdravotný stav a celodenná pohoda, tak si postel 160×200 ho doprajme dostatok a na kvalitnej posteli. Veľký výber postelí majú v obchodnom dome s nábytkom s názvom ALBERO. U nich nájdete tovar od renomovaných svetových, ale aj slovenských výrobcov. Nábytok, ktorý v tomto obchode nakúpite, je v primeranej cene ku kvalite výrobku a bonusom je odborná pomoc predajcov pri výbere správnej postele.

Okrem množstva nábytku sa v obchode predávajú aj postele, jednolôžka, manželské postele, pohovky a podobne, v drevených rámoch, celočalúnené, kožené alebo látkové, farebné kombinácie alebo v jednofarebnom prevedení, s čelom alebo bez neho, sortiment je široký. Posteľ môže mať rozmer 600x2000mm, vyrobená je z laminovanej DTD s hrúbkou 38mm, ktoré sú známe svojou vysokou pevnosťou a stabilitou. Dizajn postele spĺňa nároky moderného výrobku, má úložný priestor a je dizajnovo zaujímavá.

portrait-beautiful-young-asian-woman-smile-happy-relax-leisure_74190-11537

Kvalitná posteľ, ktorá je bezpečná pre užívateľov a pri kontakte s telom je príjemná. ABS hrany sú 2mm hrubé, zaoblené, čo zaručuje bezpečnosť človeka pri kontakte s ňou. Moderné postele majú skryté kovanie, ktoré umožňuje ich kedykoľvek rozobrať alebo v prípade povolených skrutiek ich jednoducho dotiahnuť. Rošt, ktorý má otváranie pri nohách alebo na bočnej strane umožňuje pohodlný prístup k úložnému priestoru. Možnosťou je dokúpiť si k posteli bočné panely a tiež vhodné nočné stolíky.