Ešte stále nie ste rozhodnuté? Šiltovku využijete v každom počasí

Častokrát sa stane, že sa vyobliekame na nejakú príležitosť a nakoniec pred zrkadlom skonštatujeme, že tomu chýba tá povestná „čerešnička na torte, doplnok, ktorý by mu dodal ten správny šmrnc a celý ho dotvoril. Môže to byť aj šiltovka, dnes sú pravidlá obliekania benevolentné, takže ak si ju dáte na hlavu aj spolu s elegantnými šatami, nikto sa už nad tým ani nepozastaví.

Vzdušná sieťka zaistí vetranie

Skôr ako elegantnú stránku riešime pri siahaní po šiltovkách tú praktickú, ich strih so šiltom sú dostatočnou zárukou toho, že nám nebude do očí svietiť a oslepovať nám agresívne slnko, naše vlasy budú na svojom mieste, pretože ich vietor nerozhádže na všetky svetové strany a v šiltovke nám nehrozí ani úpal. Všetky tieto praktické stránky tejto pokrývky hlavy si uvedomujeme, a preto sa dostali na popredné miesto dámskych šatníkov.

Prosím, máte na výber...

Celkový outfit je možné poskladať si aj z odevov jednej značky, ktorá má vo svojom ponukovom liste aj tieto doplnky. Celú paletu produktov nájdete na internetových stránkach značiek, zoznam je dlhý a bohatý, šiltovky vhodné pre mužov aj ženy, teda unisex štýly. Najlepšie sa kombinujú so streetwear štýlom, mestskou módou a športovými kúskami oblečenia, v nich vyniknú a budú plniť svoju funkciu. To, či je to dámska alebo pánska šiltovka môže odlíšiť iba jej zdobenie, pre ženy sú to dámske šiltovky výšivky, kombinácia s čipkou či korálikmi alebo štrasom, v pekných, púdrových farbách, ale pre akčnejšie ženy sú určené aj vo farbe kaki či hnedej a čiernej. Veľkosť hlavy pri šiltovkách riešiť nemusíte, lebo všetky majú pracku s možnosťou úpravy jej dĺžky na požadovaný obvod hlavy. Dnes sa už nemusíte rozhodovať, či si kúpite šiltovku v dámskom alebo pánskom prevedení, unisex štýl je kompromis, ktorý poteší obe strany a hlavne pokrývka hlavy splní svoju úlohu, ochráni vašu hlavu a zároveň sa budete cítiť ako módna maniačka.