Pomaly ďalej zájdeš

Pokladáte sami seba za človeka, ktorý si stojí za tým, čo povie? Ak áno, tak je to naozaj úžasné a ak nie, tak by ste to mali hneď zmeniť, pretože nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa tým proste zaoberať a urobiť maximum preto, aby ste sa mohli tešiť a zamyslieť nad tým, prečo je to podľa vás dôležité. Nikdy si nemôžete byť istý tým, čo je podľa vás naozaj super a čo by ste mali urobiť preto, aby ste sa proste len tak tešili. No hoci neviete, čo je naozaj úžasné a neviete, čo je pre vás skutočne to, o čom by ste chceli snívať, mali by ste urobiť niečo dôležité. Mali by ste sa proste zamyslieť nad tým, prečo je podľa vás niečo lepšie a prečo by ste sa proste mali správať tak, ako to má byť.

cvičení

AK VIETE, ČO JE PRE VÁS DÔLEŽITÉ, UROBTE TO
Niekedy je to smiešne, že veci, ktoré by ste mali urobiť, urobiť neviete a naopak všetko, čo je podľa vás nepravdepodobné, nad čím sa neviete zamyslieť, je zase divné alebo až choré. Ale pokiaľ ide o chudnutie, je to skutočne len na vás, čo všetko ste preň ochotný urobiť. Sami veľmi dobre viete, že to, čo je pre vás dobré, je vaše zdravie a niekedy musíte schudnúť, aby bolo v úplnom poriadku.

posilování

NEMÔŽETE CHCIEŤ VŠETKO NARAZ
Musíte ísť na veci postupne ak chcete, aby vyšli, to je jasné. Ale pozitívum je, že nakoniec to predsa len bude niečo, čo vás bude posúvať ďalej a keď to môže byť spôsob ako schudnúť, napríklad teda ketonova dieta, tak čo môže byť lepšie? Asi je jasné, že nakoniec vám to zachrná všetko, o čo vám doteraz išlo, hoci by ste to predtým nečakali a možno ani nechceli čakať. Skúste to a uvidíte, že presne toto je niečo, čo vás posunie v tom smere, ktorý očakávate. Veď to naozaj má význam, keď chcete schudnúť tak, aby to bolo fajn. Nemôžete čakať zázraky odrazu, môžete však chcieť niečo fajn. Malú zmenu, ktorá vás obrovsky zmení hlavne zvnútra.