Krtkovanie s vysokým sacím výkonom a dokonalým odstránením nečistôt

Spoznajte a vyskúšajte efektívne a rýchle riešenia pri akomkoľvek probléme s kanalizáciou, odpadmi, potrubím, šachtou a odtokmi vo forme non stop služby krtkovanie hlohovec Ab-krtkovanie.

Ponúkne Vám preventívne opatrenia, ktoré je potrebné dodržiavať pri každom odpade a kanalizácie a rýchlo Vám pomôže aj vtedy, ak ste ich zanedbali a objavila sa Vám havária sprevádzaná škodami. Práve vtedy oceníte výhodu non stop profesionálnej služby so skúsenými odborníkmi a najmodernejšou technikou. Pretože nepredvídateľné situácie nepoznajú sviatky, víkendy alebo nočné hodiny.

labor-2787771_640

Bez ohľadu na objekt, jeho veľkosť vždy sa pri prvotnom kontakte lokalizujte, opíšte možný prístup, rozsah poškodenia, prípadne Vaše požiadavky.

Odborní a vyškolení pracovníci vyhodnotia situáciu a nájdu pre Vás rýchle a účinné riešenie a to vždy s vopred dohodnutou korektnou cenou bez doplatkov.

Najmodernejšia technika, ktorá sa využíva pri zásahoch je šetrná k prírode, nevyžaduje si zbytočné výkopové práce a je účinná a spoľahlivá.

V prípade výskytu problémov v domácnostiach alebo v objektoch s menším priemerom potrubia sa situácia rieši pomocou elektromechanického prečistenia na princípe vysokoúčinného rotačného pohybu špeciálne upravených špirál, ktoré svojím pohybom rozbijú nečistoty a vytlačia ich z potrubia.

Pre objekty s väčšou rozlohou, dlhším potrubím, širším priemerom sa zvolí technika vysokotlakového čistenia prúdom vody pomocou špeciálneho čerpadla a hadice s vysokým sacím výkonom, vďaka ktorému sa aj dlhé potrubie efektívne vyčistí.

background-1239373_640

Obidva spôsoby výrazne predĺžia životnosť akéhokoľvek odpadu aj vrátane drobných sifónov v domácnosti.

Non stop servis krtkovania je komplexný, ponúka Vám aj napríklad vodoinštalačné práce alebo doplnkové služby vo forme TV monitoringu a trasovania potrubia a kanalizácie, ktoré sú priam vhodné na prevenciu a vďaka ktorým máte okamžite prehľad o aktuálnom stave a to dokonca aj o závadach ťažšie dostupných.