Farebnosť, ktorá sa oplatí!

Chcete si skrášliť bývanie? Začnite práve výmenou svetiel, ktoré určujú v dome jedinečnú atmosféru. Určite ste sa už stretli s LED svetlami. Či už ich máte sami doma, alebo ste ich videli u známych alebo o nich len čítali. Ponúkajú obrovské množstvo výhod oproti ich predchodcom – klasickým žiarovkám.

Dnes sa však zameriame na konkrétny produkt LED svetiel, ktorým je práve RGB led pás. RGB, „red, green, blue“, teda červená, zelená a modrá sú základné farby, ktoré tento pásik využíva na rôznofarebné svietenie.

Jeho cena sa pohybuje približne od 19 do 340 eur, pričom záleží od veľkosti, počtu svetielok aj na konkrétnom type led pásika. Ak chcete osvietiť celý exteriér vášho domu, mali by ste zvoliť drahšiu alternatívu, no ak vám stačí jeden pásik do izby, určite vám vystačí aj ten za nižšiu cenu.

led pas

RGB led pásiky ponúkajú okrem rôznych farebných kombinácií aj viacero svetelných efektov ako je postupné zapínanie, vypínanie, blikanie či automatické prepínanie vami zvolených farieb. Ak chcete doma navodiť pokojnú atmosféru pri pozeraní televízie, zvoľte si na pásiku napríklad tmavšiu zelenú alebo teplú bielu farbu. Naopak, ak chcete mať v noci s vaším partnerom alebo partnerkou intímne vzrušujúce chvíle, zapnite ho načerveno a budete sa cítiť ešte viac rozpálení. Rozhodne to stojí za to, preto sa nebojte vyskúšať niečo nové. Tento pásik sa ovláda veľmi jednoducho, a to pomocou ovládaču, ktorý je jednoduchý na pochopenie. Naučíte sa to raz-dva, a farebná zábava môže začať!

pasik

Neváhajte a vneste do svojho bývania pozitívnu farebnosť, ktorá vám navodí tú atmosféru, po ktorej budete v danej chvíli túžiť. RGB led pásik nestojí veľa peňazí, no rozhodne sa s ním nebudete nudiť ako u obyčajných svetiel. Ohúri tak vás, ako aj vaše návštevy, ktoré budú takisto chcieť vlastniť podobné osvetlenie, veď uvidíte sami!