Chcete auto?

Vždy, keď myslím na to, ako chcem, aby vyzeral môj život, nemôžem si pomôcť, ale mám presne navrhnuté všetko, o čom snívam. Je jasné, že niektoré veci nemusia vyjsť presne tak, ako by som chcel, ale to ešte neznamená, že nemôžem urobiť všetko preto, aby to nejakým spôsobom vyšlo. Viem, že nech sa deje čokoľvek, niektoré veci sú proste naozaj veľmi dôležité a práve preto si myslím, že by mali byť dôležité aj moje predstavy, a to nech sú akékoľvek. Vždy si myslím, že niektoré veci by mali človeka nakopnúť dopredu. Takže už niet nad čím premýšľať.

vozidlo

Viem, čo v živote chcem. A viem aj to, že súčasťou môjho života je auto. Vždy som chcel mať auto, už ako malý chlapec som o tom proste sníval a nevidel som nikdy dôvod na to, aby to bolo inak. No napriek tomu mi bolo jasné, že niektoré veci sú proste ťažšie a nie vždy si človek môže auto dovoliť. Chcel som mať však auto aspoň na chvíľu. Potreboval som ho a aj keď by to možno človek nepovedal, všetko je to v prvom rade o postoji. Potreboval som mať auto na nejaké výlety po Slovensku, preto som sa rozhodol, že si ho požičiam, teda prenajmem.

mustang

Nepotrebujem si auto požičiavať od mojich kamarátov a známych, pretože zo skúseností viem, že to väčšinou nikdy nerobí dobrotu. Každý chce mať to svoje, takže je jasné, že sa nezhodnete. Nemôžem tvrdiť, že som to neskúšal. Chcel som, aby to všetko fungovalo, aby som mal jednoducho možnosť a priestor urobiť všetko preto, aby som auto vrátil včas, ale takmer nikto mi ho nechcel požičať. Preto som si povedal, že to stačí. Že sa radšej obrátim na firmu a urobil som dobre. Pretože zodpovedný prístup z jednej strany sa mi vrátil v podobe ochoty a všetkého, čo som potreboval. Nakoniec mi bolo jasné, že ak nebudem mať svoje vlastné auto, tak túto službu využijem znova. A prečo nie?