Ako to riešia chlapi?

Áno, mnohí ľudia sa sťažujú na poruchy erekcie. Teda, nie mnohí ľudia, ale mnohí muži. Aj keď som si myslel, že mňa sa to teda nikdy týkať nebude, asi som nemal hovoriť hop, dokým som takýto problém nemal. Vedel som, že existuje veľmi veľa iných vecí, ktoré sú horšie problémy, ale ja som to akosi nevedel prežiť. Áno, bol som vždy ten typ chlapa, ktorý mal veľmi veľa žien, a to aj v posteli. Áno, niekedy to nie je až také ľahké, ako by ste si mohli povedať. Vedel som, že nie som až taký starý, ale nevedel som prísť na to, čo je naozaj v tom.

žena

Ako som mal na to prísť? Ako som sa mal zmieriť s tým, že som zrazu nebol schopný robiť veci, ktoré boli predtým pre mňa prirodzené. Áno, je to veľmi ťažké, áno, bolo to pre mňa ako keby som prišiel o časť mojej osobnosti. Ale vedel som, že s tým môžem niečo urobiť iba ja. Nakoniec som prišiel na to, že moje problémy idú v prvom rade z toho, že som mal toho veľmi veľa v práci. Práca ma ovplyvnila natoľko, že som nevedel sexuálne žiť. A s tým sa jednoducho musí niečo vždy urobiť, aby to proste bolo naozaj perfektné.

sexy dívka

Aj keď som nebol ten typ chlapa, ktorý sa ľahko vzdáva, vedel som, že to asi bude chcieť niečo viac, ako len niekoľko meditácii. Preto som si zaobstaral aj viagru, aspoň na čas, kým sa moje problémy v práci nejakým spôsobom nevyriešia. Našťastie to predsa len nebolo niečo, čo by bolo trvalé. Bol som aj na sedení pri psychológovi, takže mi bolo jasné, že všetko okolo nás je naozaj úžasné, keď tomu dáte priestor. Keď to poviem tak, ako mi narástli ústa, keď raz nestojí, tak s tým musíte niečo urobiť, aby proste bolo lepšie, ako si to možno teraz myslíte. Verte tomu, že môžete všetko vyriešiť časom. Ja verím, že budem mať každú chvíľu apetít ako predtým. Sex je dôležitý a vždy aj dôležitý bude. Takže sa nad tým už nebudem zamýšľať.