Zaujíma móda mužov?

To, že je móda dôležitá pre väčšinu žien, tak to je viac, než len známe. Vedeli ste však o tom, že na módu si často potrpia aj chlapi? A nemusia byť preto metrosexuáli a narcisti. Veľmi veľa mužov si potrpí na to, aby boli oblečení skutočne dôstojte a taktiež aby boli oblečení podľa toho, čo sa nosí. Napriek tomu môžeme často vidieť aj to, že starosť o módne trendy trochu preháňajú. Väčšina chlapov sa však často snaží zakryť to, že si vyberajú veci podľa toho či sú moderné a či sa skutočne nosia. Prečo to robia? Môžeme len hádať. Možno sa však trochu hanbia za to, že ich niečo také ženské vôbec zaujíma.
muž s brýlemi 
Ale čo je vlastne v módnom svete moderné práve pre mužov?
 
Muži sa s mnohými trendmi vôbec nevedia stotožniť, ale to majú podobné, ako aj niektoré ženy. Napriek tomu, že nás módne trendy ovplyvňujú veľmi často aj dosť negatívne, môžeme povedať, že sa nemenia veci, v ktorých chlapi vyzerajú sexi. Napríklad taký smoking či oblek? Tomu neodolá skutočne žiadna žena. Nedbalá elegancia je niečo, čomu sa mnohí chlapi tešia a mnohé ženy taktiež. Košele spojené s džínsami a teniskami? To je niečo, čomu odolá len máloktorá žena.
 oblek a motýlek
Prvky, ktoré pretrvávajú?
 
Mnohé typické znaky sú podobné v ženskej a aj v mužskej móde, všimli ste si to niekedy? Patria k tomu košele, ale napríklad aj roztrhané nohavice. Prvky mužskej módy však veľmi často prenikajú do tej ženskej a práve preto mnohé dievčatá a ženy nakupujú v mužských oddeleniach alebo nosia veci svojich priateľov či bratov. Nejde len o to, že je to oversize, občas sa v tom proste cítia dokonale dobre. Ženské prvky do mužskej módy veľmi neprenikajú, jedine vtedy, že by šlo o farby. Farby ako ružová a jemne fialová sú však už trochu stereotypné, pretože sú často označované za ženské. Asi je však jasné, že to nemusí byť celkom pravda. No len máloktorý muž si odváži dať si ich na seba.