Vianočné svetielka

Práve výzdoba robí Vianoce Vianocami. Aj keď sa hovorí, že menej je niekedy viac v prípade vianočných svetielok to neplatí. Svetielka počas Vianoc sú nutnosťou, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti.

Osvetlenie stromčeka.

Najčastejšie riešime svetielka na náš stromček. Každý sa snaží aby jeho stromček žiaril a bolo ho vidieť už z diaľky. Svetielok na stromček je veľké množstvo. Nehovoriac o farbe. Zvoliť si môžete farebné prevedenie, ale aj čisté žlté alebo biele. No ani tu nie je výber taký jednoznačný. Na trhu sa objavuje odtieň studená biela či teplá žltá a iné.

vianočné svetielka

Exteriérové osvetlenie.

Samostatnou kategóriou sú svetielka do exteriéru. Vzhľadom na počasie, ktoré u nás v zime počas Vianoc prevláda, musíme starostlivo vyberať aj svetielka určené na použitie do exteriéru. Rozdiel medzi svetielkami do interiéru a exteriéru je jednoduchý. Vonkajšie osvetlenie musí vydržať aj priame sneženie či pršanie. Dekoračné osvetlenie terasy https://www.veselevianoce.sk/o-nas/dekoracne-terasove-osvetlenie premení váš dom na vianočnú rozprávku. Na dome či byte zdobíme svetielkami najmä zábradlie na balkónoch a terase. Pôsobí to moderne a veľmi útulne. Svetielka na terase by počas Vianoc nemali chýbať ani u vás doma.

vianočné svetielka

Aké napájanie svetielok zvoliť?
Interiérové aj exteriérové osvetlenie je možné napojiť na elektricky prúd, ale môžete si zvoliť aj zdroj na batérie. Nevýhodou použitia batérii je ich životnosť. Pri častom svietení majú batérie krátku životnosť. Naopak výhodou je ľahká manipulácia. Mali by ste byť však opatrný a zdroj s batériami schovať pred priamym snežením.

Pokiaľ chcete mať istotu, že osvetlenie do vašej domácnosti bude kvalitné a taktiež aj s dlhou životnosťou, navštívte stránku veselevianoce.sk a vyberte si z ponuky žiaroviek na stromček, ale aj vianočné exteriérového dekoračného osvetlenia. Pri vianočnom osvetlení veselevianoce.sk.