Poradňa

Pre množstvo ľudí, ktorí si nevedia dať so svojimi problémami rady, je záchranou práve poradňa. Môže ísť o poradňu, ktorú navštevujeme pravidelne, teda psychologická, manželská či tehotenská. Psychologická je zameraná na vaše osobné problémy, ktoré neviete nijako vyriešiť a preto žiadate pomoc od psychológa. Veľa manželských párov čo bojujú s nezhodami a chcú sa vyhnúť rozvodu vyhľadajú práve manželskú poradňu. V neposlednom rade existuje aj tehotenská, ktorá je veľmi obľúbená a je pre oboch nastávajúcich rodičov, nielen pre budúce mamičky. Poradňu vedie odborník, zvyčajne psychológ alebo zdravotník. Tieto služby sú väčšinou spoplatnené a treba sa na ne vopred objednať.

QA

S rozvojom internetu a informačných technológií sa veľa poradní vytvorilo alebo presunulo práve na internet. Existujú diskusné fóra na množstvo tém, či už ide o varenie, sexuálny život, ženské fóra, fóra týkajúce sa opravy automobilov a množstvo ďalších.

Medzi tie najznámejšie internetové poradne patria je internetová psychologická poradňa IPčko, ktorá sa špecializuje na mladých. V dnešnej dobe tam nájdete aj poradňu týkajúca sa koronavírusu, kde môžete napísať. Ak ste tehotná alebo plánujete bábätko, určite poznáte poradne ako Modrý koník a Mama a ja. Online poradňa existuje aj pre partnerské vzťahy, kde napíšete mail a maximálne do troch dní vám odpíše odborník na vaše otázky.

Poradňa lacnegerika.toponúka diskusie a rady ohľadom sexuálnych problémov, najmä sa tam rozoberajú lieky na poruchu erektilnej dysfunkcie.

logo-lacne-generika-sk

Najčastejšie sú témy ako impotencia a jej liečenie, predčasná ejakulácia alebo ako zaberajú lieky na erekciu, napríklad Sildenafil. Na tejto poradni nájdete aj rady ako lepšie uspokojiť ženu, ako zlepšiť orgazmus a mnoho ďalších. Ak máte nejaký problém a nechcete ho riešiť osobne, internetová poradňa je pre vás najlepšie riešenie.