Odolné obálky s bublinkovou výplňou

Pokiaľ vlastníte nejaký internetový obchod alebo často odosielate zásielky, určite viete, že počas ich prepravovania k adresátovi sa občas môže prihodiť hocijaká nepríjemnosť. Táto nepríjemnosť často vyústi až do poškodenia obsahu zásielky, či už nezodpovedným zachádzaním kvôli pracovníkom v prepravnej spoločnosti alebo vplyvmi počasia a vonkajšieho okolia. Niekedy ani nemusí byť chyba na strane druhého človeka, postačí ak adresát nemá napríklad dôkladne zabezpečenú poštovú schránku a zatečie do nej voda. Práve kvôli týmto dôvodom by ste mali vždy dbať na to, aby každá zásielka bola dostatočne chránená a bezpečne zabalená.

bublinková fólia

Jednou z možností, ako takúto ochranu dosiahnuť je bublinková obálka 2packsk.sk, ktorá svojou vnútornou výplňou z bublinkovej fólie poskytuje potrebné zabezpečenie obsahu. Dbať by ste však mali nie len na vonkajší obal zásielky, ale rovnako je dôležité zabaliť ju aj pred vložením dovnútra, prípadne vložiť do obálky ešte nejakú výplň, a to hlavne pri krehkých predmetoch.

druhy obálok

Bublinkové obálky sú vhodné na zasielanie rôznorodých predmetov, dokumentov, papierov, kníh, časopisov a ďalších vecí. Veľmi často ich využívajú e-shopy, pretože sa dajú zakúpiť v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Navyše sa perfektne hodia na dlhšie prepravné cesty, napríklad aj do zahraničia, pretože bublinková fólia zvládne odolávať aj ceste v niekoľkých dopravných prostriedkoch a rezistentná je aj voči nezodpovednému zaobchádzaniu. Neohrozí ju teda ani hádzanie, premiestňovanie niekoľkými skladovými priestormi, nečistoty a dokonca fólia zabezpečí do určitej miery aj ochranu a odolnosť voči vode a vlhkosti. Problém môže nastať však vtedy, keď do bublinkovej obálky vložíte ostrý predmet, ktorý by mohol fóliu prepichnúť a znížiť tak jej ochranné schopnosti. Preto netreba zabúdať pri predmetoch s ostrými hranami alebo inými tvarmi, ktoré by boli schopné bublinovú fóliu prebodnúť, poriadne ich ešte pred vložením obaliť či vložiť výplň, ktorá zabezpečí ochrannú vrstvu.