Muž v znamení Strelca: chcete ho spoznať?

Jeho najviditeľnejšou charakteristickou črtou je neutíchajúci optimizmus. Kamkoľvek príde, na kohokoľvek sa pozrie, na jeho tvári vždy vidieť široký úsmev. Doslova neznesie, ak naňho niekto vyhŕkne spŕšku negatívnych informácii. Snaží sa im vyhýbať. Mali by ste preto vedieť, že v prítomnosti Strelca by ste mali myslieť tak ako on a to pozitívne!

astrologe

To, s akým zápalom sa vrhá do vecí a ako sa prezentuje, k nemu priláka vždy veľa ľudí. So Strelcom sa skrátka nudiť nebudete! Ak hľadáte vo vzťahu nespútanosť, hravosť a veselosť, Strelec vám ju ponúka a to úplne prirodzene. On totiž taký vo svojej podstate je a nemusí sa nijako pretvarovať ani na nič hrať. Horšie je, ak budete chcieť vniesť do vášho vzťahu trochu vážnosti. Väčšinu vecí totiž obráti na srandu a to vás možno niekedy vytočí. No pri pohľade na jeho úsmev by ste asi dlho nahnevaná neostala!

Doprajte mu voľnosť, tú priam zbožňuje. Nemôžete ho väzniť, pretože práve vtedy vám unikne. Je dôležité brať ho takého, aký je. Miluje šport, chodenie do prírody, neobsedí na jednom mieste. Na čo si vôbec nepotrpí, sú rodinné návštevy. Radšej trávi svoj čas niekedy zatúlaný vonku. Jeden deň je na horách, druhý deň sa kúpe v jazere, tretí deň vás zavolá na zoskok padákom. No povedzte, je vôbec možné nudiť sa pri ňom? Preňho je každý deň niečím novým predstavujúcim nové dobrodružstvo.

hora

To, že je akčný, z neho nikdy nedostane. Aj keď si založí rodinu, túto vlastnosť využije na to, aby na výlety brával svoje deti. Rokmi sa však možno vybúri a trochu ustáli, treba si len počkať. Na vzťahu mu záleží, vynaloží všetko úsilie a energiu, aby svoju milovanú spravil šťastnou. Rokmi sa uňho možno prejavia i romantické spôsoby.
Ak teda túžite po nezvyčajnom vzťahu plnom pokušenia, nových výziev, adrenalínu a akcie, vzťah so Strelcom je pre vás ten pravý. A nezabúdajte, tak, ako ho vy budete tolerovať a brať takého, akým je, tak vám to on nakoniec oplatí láskou, ktorá nezovšednie.