Montáž klimatizácie v Trnave

Letá sú poslednou dobou aj na Slovensku veľmi horúce a aj v strede Európy zažívame naozaj tropické teploty. Je iné, keď sme sa dovolenke a rozhorúčené telo schladíme v mori. Rozpálené mesto a budovy v ňom nie sú úplne ideálnym prostredím pre náš život, a preto Vám spoločnosť MasterKlima ponúka riešenie na tento nepríjemný problém. Vybavte Vašu domácnosť klimatizáciou a staňte sa pánom teploty vo Vašom domove. Schlaďte si ovzdušie presne na takú teplotu, v ktorej sa budete cítiť príjemne. Príjemnú sviežu teplotu oceníte najmä v noci a nespavosť kvôli vysokým letným teplotám sa stane minulosťou.

miestnosť s klimatizáciou

Ešte pred zakúpením klimatizácie Trnava môžete využiť možnosť bezplatnej obhliadky pracovníkmi spoločnosti MasterKlima. Počas nej môžete skonzultovať výber klimatizácie, jej umiestnenie a realizáciu montáže. Objednať si ju môžete na telefónnom čísle 0949 057 616. Spoločnosť MasterKlima Vám ponúka klimatizačnú techniku od značiek Samsung, Daikin, Midea a Toshiba, no môžete si vybrať aj inú klimatizáciu a MasterKlima Vám zrealizuje jej zapojenie. S montážou klimatizácií majú dlhoročné skúsenosti a ponúkajú Vám naozaj profesionálne služby, s ktorými budete určite spokojní.

kondenzačná jednotka

Okrem samotnej montáže máte možnosť využiť servisné služby, počas ktorých Vám bude Vaša klimatizačná jednotka opravená a skontrolovaná. Na to, aby Vám klimatizácia slúžila dlhé roky je okrem odporúčaného servisu nutné vykonávať aj jej čistenie. Čistenie je profylaktický servis, ktorý spočíva v precíznom vyčistení vonkajšej aj vnútornej časti klimatizačnej jednotky, v umytí výmenníka a filtrov. Na čistenie klimatizácie, ktoré je vykonávané pracovníkmi spoločnosti MasterKlima sa môžete plne spoľahnúť. Zbavíte sa ním všetkých plesní a baktérií a získate hygienicky čistú klimatizáciu, ktorá bude bezpečná pre Vaše zdravie. Čistenie je možné objednať pre akúkoľvek značku klimatizácie vo Vašej domácnosti v Trnave a okolí.