LED panely

Jeho výhody už všetci dobre poznáme. Nádherné čisté svetlo s možnosťami zmeny farby a intenzity, vysoký výkon v pomere s nízkou spotrebou, dlhá životnosť a šetrnosť voči životnému prostrediu. To všetko sú fakty, na základe ktorých sa LED osvetlenia všetkých druhov tešia mimoriadnej obľube.

Nech už využívate ktorékoľvek z nich, prípadne sa využívať chystáte, budete určite spokojní. Azda najpútajvejšie zo všetkých typov LED osvetlení sú LED panely Ledprodukt.sk. Je to výnimočné osvetlenie mimoriadnej estetickosti, za ktorou nezaostáva jeho praktickosť. LED panely sú skutočne nádherný typ osvetlenia, ktorý priestoru vyčaruje veľmi zaujímavú atmosféru. Zároveň si stále zachováva svoju nenápadnosť, takže nikdy nebude pôsobiť rušivo.

led panel obdlznik

Inštalácia LED panelov spočíva v zapustení do sadrokartónových alebo kazetových stropov, v ktorých sa do otvorov uchytí pomocou dvoch bočných klipov.

V ponuke našej spoločnosti LEDprodukt s.r.o. nájdete dizajnové elegantné LED panely bielej farby konštrukčne tak tenké, že žiadne veľké úpravy v miestnostiach ktoré chcete osvetliť nie sú potrebné. Každé balenie obsahuje aj napájací zdroj so vstupným napätím 230V, ktorý je vhodný na priame napojenie do elektrickej siete, tak nie je potrebné dokupovať nič navyše. Nakoľko sú naše LED panely vysokokvalitné, ponúkame na ne záruku až 3 roky. Z hľadiska celistvosti interiéru si môžete vybrať buď kruhové alebo štvorcové, podľa toho ktorý tvar Vášmu priestoru viac „sadne“.

Každý z nich má funkciu zvolenia bielej farby od studenej, cez neutrálnu až teplú. Ideálnou pre všetky typy priestorov je nerušivá neutrálna biela, teplá biela je vhodnejšia pre miestnosti oddychové, studená biela zas naopak – pre priestory pracovného zamerania (doma je to kuchyňa a dielňa) a na pracoviská.

led panel stvorec

Naše LED panely sú osadené kvalitným čipom SMD2835 s uhlom svietenia 150° a vysokým indexom podania farieb CRI>80, takže zabezpečuje presné farebné podanie predmetov v nimi osvetľovaných priestoroch. LED panely sú právom označované ako osvetlenie bezúdržbové – bez potreby dokupovania a výmeny žiaroviek – svetelný zdroj je súčasťou svietidla.