Extra masáže

Masáže v Tantra Diamond Bratislava by mal vyskúšať naozaj každý. Sme salón, v ktorom nájdete pokoj, uvoľnenie, nie len na tele, ale aj na duši a v neposlednom rade získate tu úplne nový pohľad na svoje telo. Ponúkame Vám množstvo rôznych masáží pre jedincov ale aj pre páry. V našej ponuke si určite vyberie každý. No máme tu aj obzvlášť zaujímavú masáž určenú výhradne pre pánov. Jedná sa o masáž lingamu a teda masáž prostaty.

masážne pomôcky

Tento druh masáže by mal určite vyskúšať každý muž. Nie len že je vysoko príjemná, ale má aj liečivé a blahodárne účinky na prostatu samotnú a na jej okolité partie ako je správne fungovanie celkového pohlavného ústrojenstva. Ako vieme, prostata je orgán ukrytý vnútri tela a je možné ju stimulovať priamo z vnútra konečníka. Pre mužov je to neopísateľný pocit, prežívajú pri tom intenzívne pocity, ktoré je možné prirovnať priamo k orgazmu. No tieto pocity sú omnoho výraznejšie a intenzívnejšie. Je ťažké presne opísať tieto extra príjemné a dráždivé pocity, najlepšie je zažiť túto masáž aby ste spoznali jej účinky. Niekto by mohol mať rôzne predsudky, že je to nevhodná masáž práve z dôvodu jej stimulácie z vnútra ale nemusíte mať obavy. Ak ste ešte neskúsili masáž lingamu je na čase spoznať ju.

spa masáže

Taktiež je vhodná aj pre menej smelých mužov, ktorý sú menej skúsený, či ktorým sa v partnerskom živote nie veľmi darí, tu nadobudnete svoje stratené sebavedomie a získate dôveru vo svoje vlastné telo.V našom salóne je Vám k dispozícii špeciálne školený personál a teda naše masérky sa presne vyznajú vo všetkých poskytovaných masážach, preto verte, že sa zveríte do rúk odborníčkam, ktoré sa o Vás a Vaše blaho dokonale postarajú. Pred samotnou masážou lingamu je samozrejme nutné podstúpiť príjemný kúpeľ kde si Vás už Vami vybraná masérka krásne pripraví na danú masáž lingamu a taktiež sa postará o Vaše dokonalé uvoľnenie. Nie je sa čoho obávať a verte že po zoznámení sa s masážou lingamu si ju určite budete chcieť zopakovať. Samozrejme, v našom salóne bude pre Vás všetko potrebné vopred pripravené a vy si tak budete môcť užívať pohodu od samého začiatku až po koniec. Dostanete u nás potrebné súkromie a nik Vás nebude vyrušovať.