Sklenené dvere s inovatívnym dizajnom a eleganciou

Realizácia zo skla a to aj v podobe sklenených dverí je v interiéri alebo aj v prechode do exteriéru vždy vítaným prvkom. Sklenené dvere vo variabilnom prevedení ponúkajú väčšie presvetlenie, úsporu priestoru, spoľahlivé uzatváranie, ľahkú a jednoduchú údržbu, dostatok súkromia a nevšednú ľahkosť a eleganciu.

sklenené dvere

Zo širokej ponuky realizácií sklenené dvere máte možnosť výberu sklenených otváracích dverí, ktoré sú modernou obdobou klasických drevených dverí, posuvné sklenené dvere, ktoré sú výnimočné svojou funkčnosťou a dizajnom a sklenené dvere s vkusnými madlami a úchytkami osadené do kvalitnej obložkovej zárubne, ktorá dopĺňa estetiku sklenenej plochy.

Využitie sklenených dverí je tak rozsiahle, že sa s nimi určite pravidelne stretávate nielen v domácnosti ale aj v obchodných a v nákupných centrách, v administratívnych budovách, vo veľkých halách alebo aj na pracoviskách.

Medzi populárne patria aj posuvné sklenené dvere s dokonalým a tichým dojazdom vďaka spoľahlivej dojazdovej podložke, ktoré sa tešia obľube v domácnostiach a to najmä v kúpeľniach alebo v menších priestoroch, kde prepustia veľa svetla a zároveň ušetria priestor. Ich popularita vzrastá aj vďaka jednoduchej manipulácii, bezpečne ich dokážu otvoriť aj malé deti a aj vďaka ich variabilite pri voľbe skla.

Všeobecne, v ponuke je pre každý typ sklenených dverí možnosť výberu skla priehľadného, číreho, matného, s mnohými fóliami alebo motívmi z grafoskla, ktoré sú jedinečné a vždy originálne.

interiér sklenené dvere

Technológia výroby a realizácia sklenených dverí do pántov, posuvných mechanizmov, do špeciálnych obložiek je patentovaná a spĺňa všetky požiadavky kladené na bezpečnosť, takže obavy z rozbitia alebo úrazu sú zbytočné-sklo je pevné, kalené a bezpečnostné.

Inšpirácie nikdy nie je dosť, webová stránka Vám ponúka nápady a možnosti využitia a samozrejme užitočné tipy a rady, ktoré sú pri atypických priestoroch priam nevyhnutné.

Otvorte a zatvorte svoj priestor moderným spôsobom vo forme sklenených dverí.